Masáže

Masáž je dotyk, má sílu uklidňovat a dávat do rovnováhy emoce.

Uvolní tělo, zklidní mysl, podpoří proces uzdravování. Masáž provedená na fyzické a psychické úrovni má schopnost celkovĕ posílit a obnovit Vaši sílu. Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolest a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.

Masáž lávovými kameny

Základy této terapie, masáže lávovými horkými kameny, spočívají v použití speciálních havajských technik a mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. V této masáži se využívá jak znalosti čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách.

Účinky masáže:

 • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • Hluboce relaxuje a harmonizuje
 • Postupně prohřívá celé tělo
 • Pomáhá detoxikaci organizmu
 • Vyrovnává energii v těle
 • Vysoce protistresová masáž (pracuje hlavně na dráze močového měchýře)

Ceny:

Šíje + záda + nohy 850Kč / 60 min.

Celé tělo 1.500Kč / 120 min.

Klasická masáž

Klasická masáž

Používají se plynulé techniky po celém těle, které navozují uklidnění, spánek a vyrovnanost klienta. Uvolňuje se fyzické napětí i psychické napětí.

Ceny:

Masáž zad a šíje 500Kč / 40 min.

Celková masáž 700Kč / 60min.

Reflexní masáž plosek

Na chodidle každého človĕka se nachází množství bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou části tĕla nebo s určitým orgánem. Při masáži bolestivá místa informují o snížené funkci určitého orgánu nebo části pohybového aparátu. Pokud je Váš zdravotní stav v pořádku, zvýšená citlivost na reflexních zónách se neprojeví, pak pro Vás bude masáž příjemnou relaxací a kvalitní prevencí. V opačném případĕ, pokud reflexní zóny reagují zvýšenou bolestí, je vhodné tuto terapii opakovat.

 

 • Chodidla jsou obrazem celého těla
 • Do chodidel se promítají všechny vnitřní orgány
 • Klenbu nohy lemuje reflexní zóna páteře
 • Podpora a stimulace příslušného orgánu
 • Zklidnění bolestí

Cena:

Výborná prevence nemocí  480Kč / 40min.

Lymfatická masáž
lymfatická masáž

Lymfatická masáž je formou jemné masáže, která podporuje pohyb lymfatických tekutin po celém těle. Tekutina v lymfatickém systému pomáhá odstraňovat odpad a toxiny z tělesných tkání. Při některých zdravotních obtížích se tato tekutina ale hromadí a vznikají otoky, tzv. lymfedémy, které mohou způsobovat další zdravotní komplikace.

Je lepší ruční či přístrojová lymfomasáž / lymfodrenáž?

OBOJE STEJNĚ! Že je lepší ruční, je VELKÝ OMYL!
U lymfomasáží je důležitá jejich pravidelnost. Pokud se rozhodnete absolvovat masážní kůru, doporučuje se min 5 -10 návštěv v období 1- 2 měsíců. Počet návštěv a jejich pravidelnost je důležitá pro dosažení maximálního účinku masáží. Pokud klienti respektují naše doporučení, dosáhnou pomocí lymfomasáží perfektní výsledky. LYMFATICKÉ UZLINY SE VŽDY MUSÍ UVOLNIT v místech: a to ručně nahoře: kolem krku, nadklíčků, zátylku + dole: tříselné uzliny a vnitřní stehna. Proto u přístrojové lymfomasáže se zdržíte u mě déle 🙂

Přístrojová lymfodrenáž:

40 min. / 400 Kč
60 min. / 500 Kč

Balíčky:
5x procedura 60 min. / 2 299 Kč
10x procedura 60 min. / 4 550 Kč

Ruční + přístrojová:

60 min. / 799 Kč

Balíček:
5x procedura 60 min. / 3 600 Kč

Masáž obličeje a dekoltu

Velmi příjemná a klienty vyhledávaná část kosmetického ošetření, masáž se skládá z více částí různě intenzivních tahů. Pokožka se prokrví, aktivují se kolagenní vlákna, vyhlazují vrásky. Během masáže se zapravuji do kůže aktivní výživné, mazoregulační nebo hydratační látky. Nakonec je aplikována maska podle druhu pleti a doba působení je různá, většinou 10 až 20 minut.

Ceny:

450Kč / 30min.