Masáže – kosmetika – pedikúra – terapie Český Těšín

 

Ilona Gnidová

 

Masáž má sílu uklidňovat a dávat do rovnováhy emoce.

Masáže v Českém Těšíně provozuji již několik let. Kvalitní masáží lze léčit zranění, zmírňovat bolest a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.

Kosmetika – péče o pleť

Poskytuji tradiční kosmetické služby, ale také nadstandardní ošetření pleti, jako je například lifting obličeje i dekoltu, což je forma jemné lymfatické masáže, pomocí ultrazvukové špachtle odstraňuji odumřelé kožní buňky, velmi oblíbené je mezi klientkami také ošetření galvanickou žehličkou. K unikátní péči patří také lifting řas, velmi šetrná metoda LASH BOTOX. Unikátní kosmetické ošetření pleti „Dokonalá pleť“, je Top procedura Puresense zahrnující ošetření se sedmi účinky. Poskytuji také speciální ošetření jak pro aknózní pleť mladistvých, tak i dospělých.  

Pedikúra

Mokrá pedikúra pro krásné a odpočaté nohy. Nechám vaše chodidla odpočinout v příjemné teplé vodní lázni, kde se vaše noha zrelaxuje a zároveň příjemně připraví na proces odstranění zrohovatělé kůže, úpravu nehtů i nehtového valu. Nechybí ani ošetření krémem a příjemná závěrečná relaxační masáž. 

Masáže – kosmetika – pedikúra – EFT – kvantové terapie

Český Těšín

Masáže – pedikúra – kosmetika

Studio Ilona Gnidová

Český Těšín